Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi logo

Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

İletişim Bilgileri

Harita

Diğer Bilgiler

vakifgurebaegitimvearastirmahastanesilogo

Vakif Gureba Eğitim ve Araştırma hastanesi İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Nöroloji, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Alerjisi, Gastroenteroloji, Cildiye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Radyoloji, Radyoterapi, Tıbbi Onkoloji, Patoloji, Biyokimya ve Bakteriyoloji gibi tıbbın tüm dallarında ve yoğun bakım ünitesinde sağlık eğitimi ve hizmeti vermektedir.

Vakıf Gureba Hastanesi günde 4000 hasta kabul edebilecek poliklinik bölümleri ve 800 yatak kapasitesi ile tıbbın tüm branşlarında hizmet vermektedir.

“Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi” üzerine 41 yorum

 1. Telefondan muayene için randevu alamadım. Sayesinizde hastaneden randevu alabildim böyle bir hizmet sunduğunuz için teşekkür ederim iyi günler.

 2. ya netten randevu alamıorumm..telden de..eskişden hemen alınıodu..:( kaç gundur ugrasıyorum

 3. Online Randevu Al’ma adresi düzeltilmiştir sorunsuz randevu alabilirsiniz.

 4. HASTANENİZE YAPMİŞ OLDUĞUM BAŞVURUDAN İTİBAR4EN BEYİN CERRAHİ BÖLÜMÜ PERSONELİNE HERKESE DOKTOR VE HEMŞİRESİNE KADAR HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜRLERİMİ BİLDİRİR BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM İLYAS KAYA 01042010 AMELİYAT TARİHİ KONULAN TANI SPONDİLOLİSTEZİS Bel kayması hayırlı günler

 5. ben bir sedef hastasıyım ama randevu alamıyorum neden alamıyorum sedf hastalığm çok rahatsz ediyor beni lütfen iletimi dikkate alın

 6. herkes aynı konudan şikayetçi ama hastane olarak bir çözüm bulamamışsınız hala randevu alamıyoruz

 7. hastanenizde endoklonoji(sanırım doğru yazdım) bölümü varmı hemen öğrenmem gerekiyor acil

 8. merhabalar,17.02.2011 itibari ile kızım apandist ameliyatı oldu,ameliyata kadar geçen süre ve amaliyattan sonraki süre içersinde özellikle sn.DR.HÜSEYİN KILINÇASLAN ın ve yardımcılarından YASEMİN HEMŞİREYE göstermiş oldukları ilgi alaka,diyalog ve güleryüzlülüklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

 9. ya netten randevu alırken şöle bişi çıkıyor bu nedir (Mernis sistemi cevap vermediğinden kimlik bilgileriniz doğrulanamıyor! Lütfen daha sonra tekrar deneyin).

 10. kaç günden beri hastalığım için randevu almak istiyorum internetten ama bir türlü alamıyorum hep aynı uyarıyıveriyor tc kimlik numaranız onaylanmadı diye fakat o verilen adrese girerek tc kimlik numaramı onaylatıyorum ama yinede aynı uyarı vermekte.

 11. benim kızım 3 yaşında hidro sefali hastası eeg çekmemiz gerekiyo her yerde çocuklara yapılmıyo acaba hastanenizde yapılıyomu teşekürler

 12. Mernis sistemi cevap vermediğinden kimlik bilgileriniz doğrulanamıyor! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

 13. çocuk dr emel toruna tüm hastalara ilgisinden dolayıçok teşekkür ederim çocuğumun hayatını kurtardınız herkese tavsiye ederim

 14. nasıl bi sistem ya bu böle önceden arkadaşların dediği gibi cok kolay randevu alınıyodu şimdi inanınki 1 haftadır randevu alamıyorum arıyorum ulaşmiyo tıklıyorum alınıyo nasıl bi iş yaw bu …halkımız bunları hak etmiyo düzeltilmesini vede dahada kolaylaşmasını ….arz….ederim lütfen.

 15. Merhaba
  Hastanenizden, ne telefon ile ne de internet sitenizden randevu alamıyorum. Kimlik bilgilerimi doldurduğumda bana aşağıdaki uyarıyı veriyor!

  “Mernis sistemi cevap vermediğinden kimlik bilgileriniz doğrulanamıyor! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.”

  Yakınlarıma randevu aldım ancak kendime bir türlü alamıyorum. Kimlik bilgilerim doğru.

  Aksaklık veri tabanı yada sistemle ilgiliyse giderebilir misiniz? Ya da lütfen beni bilgilendirebilir misiniz?

  Teşekkürler
  İyi Çalışmalar

 16. Arkadaşlar bütün hastanelerin İnternet üzerinden randevu alma servisleri randevu vermiyor.Telefon ile randevu almak istenildiğinde de dolu diyor.
  Şimdi bizler SSK kurumuna yıllarca maaşlarımızdan kesilen paraları boş yere veriyoruz.Hakkımız olanı yani muayene bile olamıyoruz.
  Kime ne diyelim demiyorum diyecek insan yok , herkes kendi cebini doldurmaya çalışıyor.Allah ıslah etsin diyorum.
  Halkın hakkını çok güzel yiyorsunuz afiyet olsun.

 17. ne biçim iştir bu kardesim (Mernis sistemi cevap vermediğinden kimlik bilgileriniz doğrulanamıyor! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.) bu nedir böyle istedıgınıze mı randevu verıyonuz ? Torpil hesabı :(((

 18. admin randevu alamıyorum bu yazı karşıma çıkıyor ‘Mernis sistemi cevap vermediğinden kimlik bilgileriniz doğrulanamıyor! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.’ neden ?

 19. Şaban Bey Merhaba,

  Bahsettiğiniz sorun hastanenin kimlik bilgileri kontrol sistemiyle alakalı bir sorundur. Ara ara deneyebilirsiniz.

 20. diş bölümünden randevu alamıyorum neden yardımcı olmanızı arz ederım bırde hastanemizde diyetisyen dr.varmı acaba öğrenebilirmiyim teşekkürler

 21. Ben Vkıf gurebadan randevu almak istiyorum ama yukardadki linke tıkladığımda Bezmialem Vakıf üniv çıkıyor. İkisi aynı yermi acaba yardımcı olursanız sevinirim.

 22. hiç beğenmedim çünkü bn diğer sitelere de baktım hiç randevu alamıyorum bnm ayağımın kemiği çatlak bilio musunuz ortopediden randevu alamıyorum işe bak ya lütfen bunu düzeltiniz ve yorumumu dikkate alınız

 23. Lütfen yardımcı olabılırmısınız ılk defa randevu alcagım fakat güvenlük kodu yanlış dıyım duruyor bı cevab beklıyorum acıl olursa sevınırım.

  Teşekkürler.

Yorum yapın